siuntu vežimas

Siuntos deklaracija

Siunčiant siuntas į JK ir iš JK į Lietuvą yra privaloma pildyti pašto muitinės deklaraciją kiekvienai siuntai. Atsispausdinkite CN22 deklaracijos formą ir užpildę pridėkite ją prie siuntos. Jei negalite to padaryti mūsų varuotojai duos užpildyti CN22 formą atvažiavę pasiimti siuntos.

Naujiena!

Siuntų surinkimo terminalas Vilniuje – Vilniaus autobusų stotis, siuntų skyrius. Prieš paliekant siuntą reikia išanksto suderinti nurodytais telefonais: +370 676 39733 arba +44 7853 615 263. Akcija terminalo paslaugoms – siunta iki 30 kg pristatymas i UK tik 35 Eurai!

Siuntų vežimas ir gyvūnų vežimas

Vežame siuntas ir gyvūnus į Angliją ir Lietuvą.

Vežame saugiai ir greitai siuntinius ir gyvūnus į Angliją ir Lietuvą, pristatome į vieta. Be jokių problėmų. Siuntų vežimas nuo 35 , vežame nuo durų iki durų, pristatome saugiai ir greitai. Gyvūnus vežame atsakingai ir patogiai, Jūsų augintinis pilnai apsaugotas nuo nemalonumu ir keliaus su patogumais. Mums galima jį patikėti! Pervežame ir paimame siuntinius taip pat ir iki tranzitinių šalių – Lenkijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos. Surinksime siuntinius po Lietuva ir nuvežame į Olandija, Belgija, Anglija. Jei neturite galimybės paimti atvežtą siuntinį – galima palikti mūsų sandeliuose Anglijoie arba Lietuvoje. Iš mūsų sandėlių paimti siuntini galite patogiu Jums laiku.

Esant netinkamam pakavimui vežėjas neatsako už saugu siuntos transportavimo, ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių. Dūžtančius daiktus pervežame tik originaliose pakuotėse, Už dūžtančius daiktus vežėjas atsakomybes neneša.

Draudžiam daiktai pervežimui:

Tabako gaminiai, alkoholiniai gėrimai, ginklai ir jų dalys, šaudmenys, sprogmenys ir sprogstamosios medžiagos, narkotinės ir psichotropinės medžiagos. greitai gendantys maisto ir kiti produktai.

Skrydžio bagažas mikroautobusu! Jokių rūpesčių skrydžio metu dėl bagažo transportavimo. Jo Jums tiesiog nereikės su savimi imti. Jūsų bagažą paimsime iš Jūsų namų ir pristatysime reikiamu adresu Anglijoje ar Lietuvoje!

Tai ne akcija, o bus visada ir pastoviai, visos tašęs ir lagaminai iki 40 kg nuvežimo kaina tik 20 Euru – kaina nurodyta siunčiant siuntini iš Lietuvos!